top of page

מכירת גיטרות

מי אנחנו?

אנו מורים בכירים בבתי ספר למוזיקה ברחבי הארץ, מנהלי בתי ספר למוזיקה בצפון הארץ ובמרכזה, שופטים בתחרויות לאומיות לגיטרה ומופיעים בארץ ובעולם למעלה מ-20 שנה. אנו מכירים היטב את צרכיו המדויקים של תלמידי הגיטרה ומבטאים אותם בבחירת הכלים במכירת הגיטרות. אנו מציגים כאן גיטרות למכירה, כאשר בחרנו כל אחת מהן וייבאנו אותה באופן אישי.

 

מה מייחד את הגיטרות שלנו?

אנו נוסעים לספרד, בודקים את כל הגיטרות ומייבאים את הנבחרים ביותר.

אנו מייבאים את הגיטרות היחידות בעולם, אשר נבדקו, נוגנו והוחתמו על ידי נגן הפלמנקו האגדי Paco de Lucia.

 

מחירי הגיטרות

אצלנו קיימות גיטרות למכירה בטווחי מחירים שבין 1,500 ₪-25,000 ₪, תלוי בסוג העץ, בבנייה, בעיצובים מיוחדים, עם או ללא הגברה ובסוג.

 

אחריות

כל גיטרות Aparicio מלוות בתעודת אחריות בינלאומית לשנה החל מתאריך קנייתן.

 

דגמים

דגמי הגיטרות למכירה הן:

גיטרות קלסיות, גיטרות פלמנקו, גיטרות עם הגברה פנימית ואקולייזר Fishman וגיטרות עם Cut away לנגינת סולואים בצלילים הגבוהים.

שירות התאמת הגיטרה לגיטריסט

לפני שנלך לחנות הגיטרות כדי לקנות גיטרה קלסית ספרדית, עלינו לדעת מספר דברים, אשר יסייעו לנו להחליט איזו לקנות? מהי הגיטרה שמתאימה לנו ביותר? והאם לקנות גיטרה חדשה? האם לקנות גיטרה יד שנייה, לשדרג את זו שיש לנו או להשכיר? נסייע לכם על ידי בדיקת מספר גורמים:

 

המועמד (תלמיד מתחיל או מקצוען)

מצד אחד, תלמיד מתחיל אינו זקוק לגיטרה יקרה ומקצועית ביותר, בה מושם דגש על דקויות ואופי הצליל, ומצד שני, גם לא לגיטרה זולה מאוד, בה הנגינה והלחיצה קשה כל כך ולא נוחה עד כדי כך שהוא עלול לחשוב כי מדובר בכישלון שלו כשלמעשה מדובר בכישלון הגיטרה. הפתרון האולטימטיבי לכך הוא איזון מתאים ונכון.

 

סגנון המוזיקה

בחנות הגיטרות תוכלו למצוא גיטרות קלסיות שמתאימות לנגינה של מוזיקה קלסית ומוזיקה קלה (שירים בכל הסגנונות), גיטרות פלמנקו מתאימות לנגינת פלמנקו, גיטרות מוגברות, שמתאימות לבעלי הרכבים ולאלה המנגנים יחד עם כלים אחרים, כמו גיטרה בס, תופים וכו', וגיטרות עם Cut away, שמתאימות לנגינה של סולואים בצלילים גבוהים.

 

אופי הצליל

התשובה לנושא יחסית לכל אחד. מגוון של גיטרות ושמיעת כלים רבים יכולים לסייע בבחירה האישית.

 

רמת נוחות הנגינה

כל הכלים אצלנו בעלי רמת נוחות מקסימלית ויכולים להתאים גם לתלמידים מתחילים.

כיצד מחליטים?

המגוון הרחב של גיטרות Carrillo, Apricio ו-Burguet, בנוסף למקצועיותן של הגיטרות הנמכרות בחנותנו, יסייע לכם להחליט איזה כלי מתאים לכם ביותר, בין שמדובר בקניית גיטרה, השכרתה, שדרוגה או בקנייה מיד שנייה.

 

מי בונה את הגיטרות?

Carrillo, Apricio ו-Burguet הן גיטרות קלסיות ספרדיות וגיטרות פלמנקו המיוצרות על ידי Luthiers (בונה כלי נגינה) ספרדיים:

Antonio Aparicio Vicente carrillo ו-Amalio Burguet מייצרים גיטרות קלסיות וגיטרות פלמנקו ספרדיות עבודת יד באיכות הגבוהה ביותר, הן מבחינת הבנייה, איכות העץ והגימור והן מבחינת הצליל הספרדי האותנטי.

גיטרות אלה הובאו לארץ בשנים האחרונות בייבוא אישי. בחנות תוכלו להתרשם מדגמי הגיטרות השונות: גיטרות קלסיות, גיטרות פלמנקו, גיטרות מוגברות וגיטרות עם Cut away ולקבל מידע על יצירתן ומחיריהן. בנוסף לגיטרות למכירה, מוצעות גם גיטרות להשכרה באיכות גבוהה מאוד ובמחירים נוחים במיוחד וניתן לצמצם את תשלום הקנייה. הגיטרות מתאימות הן לתלמידים מתחילים, הן לנגנים בשנות הנגינה הראשונות, הן לגיטריסטים מקצועיים, הן להקלטות אולפן והן להופעות חיות. רבים מנגני הגיטרה הקלסית המובילים היום בארץ ובעולם מנגנים בכלים אלה, אשר זכו לשבחים ואף הוצעו כפרס ראשון לזוכי תחרות הגיטרה הלאומי.

 

משפחת Carrillo מייצרת גיטרות בכפר ספרדי קטן בשם Casasimarro משנת 1755. כיום, Vicente Carrillo מייצג את הדור השישי לשושלת זו ומייצר גיטרות לנגני הגיטרה הספרדית וגיטרה פלמנקו המובילים בעולם וביניהם: Paco deLucia, Juan Manuel Canizares, Ninio Josele.

 

 

Luthier בונה הגיטרות

נולד בעיר Valencia שבספרד. בעקבות חינוכו המוזיקלי, יצר כלים לשביעות רצונו המרבית של הגיטריסט, מתוך נקודת מבטו של הנגן. Amalio Burguet מתמקד מאוד בבחירת העץ, הטמפרטורה המדויקת והלחות.

Luthier בונה גיטרות זה 35 שנה בעיר ולנסיה שבספרד ובשנים האחרונות גיטרות Aparicio הגיעו גם לישראל.

לכל גיטרות Aparicio מצורפת תעודת אחריות בינלאומית לשנה (החל מתאריך קנייתן), בה מצוין הדגם ומספרו של כל כלי וכן חתימתו של בונה הגיטרה.

 

בקרת האיכות כוללת את בדיקת כל חלקי הכלי, בדיקת הגימורים ובדיקת הצליל.


הגיטרות מדגם Jose Manuel Aparicio כוללות ארגז קשיח De lux מעור.

bottom of page